Eventy

Zadbaj o słodką niespodziankę dla uczestników na swoje eventy. Zamów pokaz i warsztaty wykonywania pralin wraz z degustacją.

Eventy

Oferujemy przeprowadzenie pokazu, warsztatów i degustacji, aby w oryginalny sposób uatrakcyjnić eventy i szkolenia. Wprowadzimy Twoich gości w słodki i aromatyczny świat czekolady, przepełniony mnóstwem atrakcji i zabawy.

Teraz zwykłe szkolenie może stać się przygodą, która na długo zapadnie w pamięć. Co więcej, zabawy z czekoladą związane z warsztatami tworzenia pralinek, to doskonała forma budowania relacji i integracji między uczestnikami eventu.

​Różnorodność form zabawy z czekoladą jest nieograniczona, dlatego każdy event dopasowany jest w indywidualny sposób oraz uwzględnia charakter wydarzenia. Szkolenie może zostać zorganizowane zarówno dla określonej grupy uczestników, jak i w trakcie dużych wydarzeń typu targi i konferencje. Również zakres tworzenia czekoladek może skupiać się na poszczególnych elementach, jak temperowanie czekolady, tworzenie trufli, tworzenie czekoladek z bakaliami i nadzieniami, jak i przedstawiać całościowy proces.

Warsztaty to doskonała zabawa, dzięki której uczestnicy mogą poznać historię czekolady oraz ciekawostki z nią związane. Degustacja różnorodnych smaków trufli i pralinek jeszcze bardziej zachęca do aktywnego udziału w warsztatach i tworzenia własnych czekoladek. Wysokiej jakości surowce, nadzienia, bakalie, posypki i czekolada belgijska sprawiają, że uczestnicy poczują się szczęśliwi mogąc tworzyć wyjątkowe czekoladki.

 

 

Poznaj szczegółowe ceny
Wybierz smak pralinek