Maluka Chocolat zaprasza na Targi Świąteczne!

4 grudnia 2013

Organizatorzy Targów w Piasecznie chcą stworzyć miejsce, gdzie będzie można swobodnie wybierać wśród niepowtarzalnych świątecznych prezentów. W jednym miejscu spotkają się między innymi producenci rękodzieła, dekoracji oraz oryginalnych i sprawdzonych artykułów spożywczych. Idea jest godna uwagi, zatem – będziemy tam i my!

Zachęcamy do odwiedzin stoiska Maluka Chocolat, gdzie z przyjemnością opowiemy więcej o nas, zaprezentujemy Państwu na żywo czym się zajmujemy i jakie czekoladowe arcydzieła potrafimy tworzyć, zaprosimy do degustacji oraz zakupów i z chęcią wysłuchamy każdej z Waszych opinii. Pokażemy, jak wyglądają ręcznie przez nas przygotowywane czekoladki i trufle, no i przede wszystkim – przedstawimy specjalnie przygotowaną bożonarodzeniową ofertę świąteczną. Może to u nas ktoś z Państwa znajdzie inspirację, by świąteczne podarunki w tym roku były jeszcze bardziej niepowtarzalne?

Pierwsza edycja Targów Świątecznych Bożego Narodzenia 2013 odbędzie się pod hasłem „Zadbane Relacje > Pozytywne Emocje > Cudowne Podarunki”, w sobotę 7 grudnia br. w godz. od 10.00 do 18.00. w hali GOSiR przy ul. Sikorskiego 20 w Piasecznie. Zapraszamy!

Dla tych, którzy na 7 grudnia mają już inne plany, mamy dobrą wiadomość: na kolejne Targi zapraszamy już w następną niedzielę, 15 grudnia, tym razem na Urban Market w klubie 1500 m2 na Solcu w Warszawie. Świąteczny jarmark zapowiada się ciekawie, sprawdźcie sami listę wystawców. Stoisko Maluka Chocolat tradycyjnie zapełni się smakołykami – zapraszamy już dzisiaj! Będziemy w strefie Delikatesów.