Czekoladka deserowa z owocami i bakaliami

21 sierpnia 2015

Orzeźwiający smak owoców i bakalii przeniesie Cię w świat fantazji. Aksamitna czekolada deserowa skrywająca w sobie owoce, bakalie i orzechy sprawi, że każda pojedyncza czekoladka stanowić będzie wyjątkową kompozycję smakową.

Trufla Szarlotka

21 sierpnia 2015

Przywołuje wspomnienia domowej szarlotki z czasów dzieciństwa. Wyjątkowa czekoladka, skrywająca w sobie charakterystyczny, wyrazisty smak szarlotki. Z każdą kolejną truflą coraz intensywniejsze doznania pozwolą nam przenieść się myślami do czasów dzieciństwa.

Trufla Kiwi

21 sierpnia 2015

Delikatnie kwaskowaty smak ukryty pod powierzchnią delikatnej czekolady. Bardzo charakterystyczna pralinka, która w pierwszej kolejności obdarza nas słodyczą czekolady, by już po chwili nadać jej delikatnie kwaskowaty smak kiwi.

Trufla Kawa

21 sierpnia 2015

Intensywny smak i aromat podobny do tego, jaki unosi się w słynnych włoskich kawiarniach. Trufla kawowa zjedzona przy zamkniętych oczach potrafi przenieść myślami do słynnych włoskich kawiarni. Wyjątkowa pralina oblana czekoladą deserową i udekorowana kruszonym ziarnem kakaowca.

Trufla Czerwone Curry

21 sierpnia 2015

Pikantny pocałunek curry zakończony słodkim muśnięciem czekolady. Piekielna słodycz, która obok rozkoszy obdarowuje nas ostrymi wrażeniami smakowymi. W deserowej czekoladzie, dekorowana czekoladą białą.

Trufla Żurawina

21 sierpnia 2015

Słodki i kwaśny smak zaklęty w jednej czekoladce. Słodka czekolada uwydatnia kwaśną i wyrazistą żurawinę w taki sposób, aby na końcu ponownie przywołać słodycz czekolady. W deserowej czekoladzie, dekorowana czekoladą białą.

Trufla Korzenna

4 grudnia 2013

Czekolada z akcentem perfekcyjnie dobranych przypraw. Rozgrzewające zapachy i intensywny smak, który z pewnością poprawi nastrój każdemu w długie, zimowe wieczory. Trufla korzenna, oblana doskonałą, deserową czekoladą, z lekką, jasną dekoracją, spodoba się nie tylko amatorom korzennych przypraw, ale i miłośnikom słodyczy, które rozpływają się na długo pozostawiając w ustach swój smak… Znane wszystkim goździki, […]

Trufla Matcha

4 grudnia 2013

Nietypowa słodycz, która intryguje, ciekawi i zachęca. Jedna z najciekawszych odmian zielonej herbaty, Matcha, podobno zawdzięcza swoją słodycz i aromat trosce o to, by przez kilka ostatnich tygodni przed zbiorami znajdowała się w cieniu. Pewne jest, że w Japonii, z której pochodzi, spotykana jest często podczas tradycyjnych ceremonii i ważnych wydarzeń. Często dodaje się ją […]

Trufla nugat z chrupiącym orzechem laskowym

4 grudnia 2013

Nugatowy spokój i klasyka. Smaki ciemnej, intensywnej masy nugatowej i mlecznej czekolady idealnie się równoważą i uzupełniają, tworząc spokojne połączenie, natomiast kunszt wykonania wraz z polewą obsypaną drobnymi, karmelizowanymi orzechami sprawia, że trufla ta robi duże wrażenie nie tylko smakowe, ale i wizualne. Doskonały dla miłośników charakterystycznego połączenia cukru, miodu, lekkiej piany i intensywnych w […]

Trufla Mięta

3 listopada 2013

Połączenie wyjątkowej świeżości i prawdziwej, pełnej czekolady. Mocny i wyraźny aromat mięty doskonale podkreśla smak czekolady deserowej, sprawiając, że ta kompozycja zachwyci wielbicieli niekoniecznie najsłodszych pralin. Idealna konsystencja pozwala na długie rozkoszowanie się ciekawym połączeniem – smakując miętową truflę najpierw poczujemy rozpuszczającą się wyśmienitą czekoladę, przez którą dopiero po chwili zaczyna przebijać się delikatny smak […]